Zľava 15% na vybraté zásoby do 29.2.2024. Kód: ERIDE15
Novinka Tip
Kód: EC1086 | Značka: City Boss

Elektrická kolobežka City Boss Z500 čierna

€750
Dodanie do 5 - 7 pracovných dní od objednania

Výkonná elektrická kolobežka City Boss Z500 je vybavená stabilným sedadlom a jazda na nej je zážitkom pre mladších aj starších užívateľov bez rozdielu. V minimalistickom dizajne sa snúbi pohodlie, sila a bezpečnosť.

POSKYTUJEME ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS. 

Kategória: Produkty

Výkonná elektrická kolobežka City Boss Z500 je vybavená stabilným sedadlom a jazda na nej je zážitkom pre mladších aj starších užívateľov bez rozdielu. V minimalistickom dizajne sa snúbi pohodlie, sila a bezpečnosť.

Široké a 12" veľké nafukovacie kolesá bezpečne prejdú aj väčšie nerovnosti, výborne priľnú aj k vlhkému povrchu a vďaka veľkému objemu vzduchu v plášťoch skvele tlmia akékoľvek vibrácie. Plnohodnotné kovové blatníky vás uchránia pred čakajúcou vodou z mokrej vozovky.

Otočením kľúča v zapaľovaní vypnete napájanie motora a kolobežka je tak imobilizovaná (nie je možné ju zapnúť) aj bez dodatočného zámku. Kovové svetlo s dosahom 10 metrov vám bezpečne osvieti cestu aj za tmy. Predné aj zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky a zadných smerových svetiel. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.

Dve kotúčové brzdy kolobežku rýchlo zastavia pred nečakanou prekážkou. So širokými riadidlami 57cm máte jazdu pod kontrolou aj pri vyšších rýchlostiach či v teréne.
Odolný rám z kvalitného hliníka vyniká nízkou hmotnosťou, ale vysokou pevnosťou – uvezie až 130 kg. Pri celkovej hmotnosti 21 kg kolobežku ľahko na kratšie vzdialenosti prenesiete. Po sklopení riadidiel a nastavení sedla do najnižšej polohy ju tiež bez problémov uložíte do batožinového priestoru automobilu.
Obmedzená rýchlosť 25 km/h vyhovuje platnej legislatíve a vďaka nízkej hmotnosti nie je nutné ani povinné ručenie. S dojazdom 35 km vždy spoľahlivo dôjdete do cieľa. Vysokokapacitnú batériu nabijete za 7 hodín.

Výkonný motor 500W vás ľahko vyvezie aj do prudšieho kopca a svoju silu preukáže aj v ľahšom teréne. Silu motora ovládate otočnou rukoväťou podobne ako na motocykli. Inteligentná riadiaca jednotka automaticky prepína rýchlostné stupne podľa záťaže motora.
Všetky potrebné jazdné údaje sú prehľadne zobrazené na farebnom displeji, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom slnku.

Vo výbave nechýba ani stojan, keď kolobežku práve nepoužívate. Úložný uzamykateľný box s kapacitou 15 litrov je pripevnený na nosič a je možné ho využiť na menšie nákupy či prevážanie drobnejších vecí do hmotnosti 5 kg. Súčasťou balenia je aj nabíjačka.

Zrýchlite si cestu do školy či práce, obchádzajte ľahko dopravné zápchy. Vo voľnom čase si vychutnajte výlety po cyklotrasách, cestách, lesných či poľných cestách.
Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu na nevšedný zážitok!
Kolobežka je dodávaná v originálnom balení, v demontovanom stave na prepravu. Nenáročnú montáž, napriek tomu odporúčame vykonať predajcom alebo v odbornom servise.

Technické parametre

Motor (W)
500
Kapacita baterie (Ah)
13
Prevádzkové napätie (V)
48
Rýchlosť
25
Max. rýchlosť (obmedzená) km/h
Max. rýchlosť (obmedzená) km/h
Dojazd
35
Rýchlosť nabíjania (h)
7
Hmotnosť
21
Max. nosnosť (kg)
130
Velikost pneu (palec / cm)
12 / 30,5
Druh pneu
Nafukovacie
Predná brzda
Kotúčová
Zadná brzda
Kotúčová
Tempomat
Nie
LCD displej
Áno
Houkačka - zvonek
Áno
Predné svetlo
Áno
Zadné svetlo
Áno
Brzdové svetlo
Áno
Smerová svetla
Áno
USB port
Áno
Rýchlostné režimy
3
Výška riadidiel od nášľapu (cm)
81
Šírka riadidiel (cm)
57
Šírka nášľapu (cm)
25
Dĺžka nášľapu (cm)
48
Výška nášľapu horná (cm)
25
Výška nášľapu spodná (cm)
16
Rozložená kolobežka (v / š / d cm)
107 / 57 / 128
Zložená kolobežka (v / š / d cm)
72/ 57/ 128
Skladací mechanizmus
Áno
Stojanček
Áno
Blatníky
Áno
Dvojdielne ráfiky
Nie
Predný tlmič
Nie
Zadný tlmič
Nie
Materiál rámu
Hliník
Typ batérie
Li-Ion
Typ motora
Jednosmerný
Max. stúpania (° /%)
9,5 / 17
Nabíjačka v balení
Áno
Možnosť sedla
Vrátane sedla
Mobilná aplikácia
Nie
Výška jazdca (cm)
150 - 190
Odporúčaný vek (roky)
16+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: