Zľavy až do 50% na vybraté zásoby.
PRI OBJEDNÁVKE DO 12:00 ODOSIELAME IHNEĎ!
Kód: E1501012 | Značka: Voltaik

Voltaik SRG 250 čierna

€299 €338 Zľava 11 %
Dodanie do 5 - 7 pracovných dní od objednania

POSKYTUJEME ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS. 

Elektrická kolobežka Voltaik vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Obidve 8,5" ANTI DEFEKT kolesá vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu. Zadné koleso je naviac vybavené dvojitým odpružením a kolobežka Vás tak pohodlne prenesie aj napriek drobným nerovnostiam. Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmu ju zložíte či rozložíte do 2 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 110 cm a hmotnosti 12 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovanom LCD displeji môžete sledovať základné informácie o kolobežke ako je aktuálná rýchlosť, stav batérie, s indikáciou pripojenia cez bluetooth k mobilnému telefónu, jazdný režim v akom sa kolobežka nachádza a indikáciu osvetlenia. Tlačidlom na hornej strane displeja môžete prepínať medzi 2 jazdnými režimami pre obmedzenie max. rýchlosti a zapínať osvetlenie.

Integrovaný USB výstup umožní nabíjanie vášho mobilného telefónu. Po pripojení kolobežky k mobilnému telefónu cez mobilnú aplikáciu VOLTAIK možno sledovať informácie o kolobežke ako sú: celková prejdená vzdialenosť, aktuálna prejdená vzdialenosť, nastavovať maximálnu rýchlosť v jazdných režimoch, nastaviť aj rýchlosť pri ktorej dôjde k zapnutiu tempomatu. Kolobežku je možné tiež zamknúť proti nechcenej manipulácii vr. zadaním vlastného PIN.

Kolobežka je vodeodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65 a je možné s ňou tak jazdiť aj za dažďa.

Batériu Li-Ion 6 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 4 hodín. S kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 20 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť je závislá od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo je možné na kolobežke dôjsť aj odstrkováním s vypnutým motorom. Kolobežka je vybavená funkciou inteligentného znižovania výkonu pred úplným vybitím. V tomto rezervnom režime postupne znižuje rýchlosť a dáva tak jazdcovi informáciu, že ju treba nutne dobiť. Batériu ale nenechá v jednom okamihu úplne bez energie.

Výkonné predné LED svetlo dostatočne osvetlí priestor pred kolobežkou aj pri rýchlosti 25 km/h. Spolu so zadným svetlom s integrovanou odrazkou, prednou bielou a bočnými oranžovými odrazkami môžete jazdiť bezpečne aj za tmy. Kolobežku spoľahlivo zastavíte duálnou brzdou. Počas brzdenia zadnou kotúčovou brzdou sa automaticky aktivuje aj predná elektronická brzda, čo zvyšuje účinnosť brzdenia a znižuje opotrebenie brzdových doštičiek. Pri stlačení brzdovej páčky sa navyše výstražne rozbliká zadné brzdové svetlo.

Rám kolobežky vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia znesie zaťaženie až 120 kg. Spĺňa tak prísne bezpečnostné normy. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek na používanie kolobežky od 14 rokov.

4 rýchlostné režimy (WALK 6 km/h / ECO 10 km/h / DRIVE 20 km/h / SPORT 25 km/h)

Kolobežka spĺňa technické požiadavky normy Európskej únie EN 17128.

 

Motor (W)
250
Kapacita baterie (Ah)
6
Prevádzkové napätie (V)
36
Rýchlosť
25
Dojazd
20
Rýchlosť nabíjania (h)
4 - 5
Hmotnosť
12
Max. nosnosť (kg)
120
Veľkost pneu (palec / cm)
8,5 / 21,6
Druh pneu
plné anti-defekt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: