Vážení zákazníci, kamenná predajňa bude v dňoch 6.2.2023 (objednávky cez eshop budú vybavené) a 17.2. - 24.2.2023 zatvorená (objednávky cez eshop budú spracované od 27.2.2023). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.
Kód: PRO-2B | Značka: Xiaomi

Matičná doska pre Xiaomi M365 Pro (riadiaca jednotka)

€69
Momentálne vypredané...
Kategória: Komponenty na freestyle kolobežky
Položka bola vypredaná…

UPOZORNENIE: Sériové číslo kolobežky je nutné najprv nahrať do základnej dosky, a teda originálnu matičnú dosku pre Xiaomi Pro je potrebné aktivovať. Pred odoslaním zásielky Vám matičnú dosku môžeme za poplatok 15€ aktivovať. Prosíme o vloženie sériového čísla kolobežky do poznámky v košíku.

Základná riadiaca jednotka obsluhuje všetky elektronické a softvérové procesy elektrickej kolobežky. Vady na matičnej doske môžu spôsobovať rôzne problémy ako nemožnosť zapnúť elektrokolobežku, zasekávanie motora alebo iné anomálie v ovládaní kolobežky. Základná doska obsahuje potrebný softvér pre obsluhu elektrickej kolobežky Xiaomi M365 Pro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Elektrické kolobežky Xiaomi skladom  Kolobežka Xiaomi s rýchlym doručením   Kolobežky Xiaomi Pro 2, Xiaomi 1S, Xiaomi Essential Lite  Kolobežky Xiaomi sú poháňané elektromotorom a majú jednoduché ovládanie rýchlosti, ktoré zvládne naozaj každý.