Zľavy až do 50% na vybraté zásoby.
Kód: EC1061 | Značka: City Boss

Elektrická kolobežka City Boss GV5L čierna

€963,40
Dodanie do 3 - 5 pracovných dní od objednania

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom na nevšedný zážitok!

Kategória: Elektrické kolobežky
Hmotnosť: 22.8 kg

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom na nevšedný zážitok!

S dvojito isteným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 8 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosti 22,8 kg ju preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Skladací mechanizmus je možné po opotrebení nastaviť a odstrániť tak prípadnú nežiaducu vôľu v riadení.

Bezúdržbový motor 500 W svižne zrýchľuje dokonca pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Predné aj zadné tlmiče znižujú nepríjemné vibrácie a kolobežka je tak vhodná aj do mierneho terénu.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu je možné prípadne deaktivovať v servisnom menu.

Batériu Li-Ion 15,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 6 - 7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo je možné na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB port zozadu displeja má funkciu powerbanky. Je možné cez neho nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Kovové svetlo s výkonom 400 lúmenov a dosahom 10 metrov vám bezpečne osvieti cestu aj za tmy. K vyššej bezpečnosti taktiež prispieva farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa spína spolu so svetlami. Predné aj zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky a animovaných smerových svetiel. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.
Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou, ktorá je navyše podporovaná brzdou elektronickou.

 

Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 200 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek na používanie kolobežky od 16 rokov. Na priestrannom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.
Kolobežku je možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5" (6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu. Kolesá sú chránené odolnými blatníkmi.
Vďaka deleným ráfikom je možné prepichnutú dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka spĺňa technické požiadavky normy Európskej únie EN 17128.

 

Motor (W)
500
Kapacita baterie (Ah)
15,4
Prevádzkové napätie (V)
48
Rýchlosť
25
Max. rýchlosť (obmedzená) km/h
Max. rýchlosť (obmedzená) km/h
Dojazd
35
Rýchlosť nabíjania (h)
7
Hmotnosť
22,8
Max. nosnosť (kg)
150
Velikost pneu (palec / cm)
10 / 25,4
Druh pneu
Nafukovacie
Predná brzda
Kotúčová
Zadná brzda
Kotúčová
Tempomat
Áno
LCD displej
Áno
Houkačka - zvonek
Áno
Predné svetlo
Áno
Zadné svetlo
Áno
Brzdové svetlo
Áno
Smerová svetla
Áno
USB port
Áno
Rýchlostné režimy
3
Výška riadidiel od nášľapu (cm)
67 - 98
Šírka riadidiel (cm)
61
Šírka nášľapu (cm)
20
Dĺžka nášľapu (cm)
54
Výška nášľapu horná (cm)
21
Výška nášľapu spodná (cm)
13
Rozložená kolobežka (v / š / d cm)
117 / 61 / 120
Zložená kolobežka (v / š / d cm)
42 / 26 / 116
Skladací mechanizmus
Áno
Stojanček
Áno
Blatníky
Áno
Dvojdielne ráfiky
Áno
Predný tlmič
Áno
Zadný tlmič
Áno
Materiál rámu
Hliník
Typ batérie
Li-Ion
Typ motora
Jednosmerný
Max. stúpania (° /%)
9,5 / 17
Nabíjačka v balení
Áno
Možnosť sedla
Áno
Mobilná aplikácia
Nie
Výška jazdca (cm)
150 - 200
Odporúčaný vek (roky)
16+
 
 
Na stiahnutie:
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: