Kód: HHECHTGRACEWHITE | Značka: Hecht

HECHT GRACE - e-skúter

€999
3-5 dní
Elektrický skúter s motorom 800 W. Max. rýchlosť 45 km / h, dojazd až 50 km. Možnosť jazdiť s vodičským oprávnením AM, ktoré možno získať od 15 rokov.
Môžeme doručiť do:
3.11.2020
Kategória: e-Skútre
maximálne zaťaženie (kg): 150
max. rýchlosť (km/h): 45
dojazd na jedno nabitie: 50 km
Brzdy predné/zadné: kotúčové/bubnové
doba nabíjania: 8 hod.
farba: biela metalíza
batéria - kapacita (Ah): 20
batéria - napätie (V): 60
batéria - typ: gelový akumulátor
počet baterií: 5
pneumatiky - predné/zadné: 90/90-10"
menovitý výkon motora (kW): 0,8
homolog. pre prevádzku na ceste: Áno

Elektrický skúter HECHT GRACE ponúka hneď niekoľko úplne zásadných výhod. Ako hlavná je spravidla uvádzaná ekonomická a ekologická prevádzka. Nezriedka sa však zabúda aj na ďalšie celkom podstatné výhody, ako je vysoká spoľahlivosť, ľahká údržba a v neposlednom rade aj rozumné obstarávacie náklady. A k tomu potom môžeme pripočítať ďalšie výhody, ktoré sú rovnaké ako u klasických skútrov. Napríklad dopravná zápcha pre skúter spravidla neznamená problém, rovnako ľahko skúter prakticky kdekoľvek zaparkujete.

Skúter je napájaný zo sady bezúdržbových, olovených - gélových akumulátorov, ktorých celkové napätie je 60 V a kapacita 20 Ah. To v spojení s 800 W elektromotorom vystačí pre maximálny dojazd na jedno nabitie až 50 km. Skutočný dojazd potom samozrejme závisí na štýle jazdy, hmotnosti vodiča, prípadne i spolujazdca a samozrejme aj na teréne.

Maximálna rýchlosť je obmedzená na 45 km/h tak, aby stroj spĺňal požiadavky na prevádzku s vodičským oprávnením skupiny AM, ktoré je možné získať už od 15 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: