Kód: HHECHTFATBOYSILVER | Značka: Hecht

HECHT FATBOY SILVER - elektrobicykel

€1 079 €1 199 Zľava 10 %
Momentálne vypredané
Športový outdoorový elektrobicykel so širokými pneu (Fat Bike - Snow Bike). Alumíniový rám. Akumulátor 36 V / 13 Ah. Dojazd cca 60 km. Predná odpružená uzamykateľná vidlica.
Kategória: Horské
Zobraziť košík, aj keď nie je skladom: áno
motor: elektrický 250 W
hmotnosť (kg): 26
nosnosť (kg): 120
Akční produkt k prodeji e-shop: áno
akumulátor - kapacita (Ah): 13
akumulátor - napätie (V): 36
akumulátor - typ: Li-ion
priemer kolies pr./zadné (palce): 26/26
Položka bola vypredaná…

Výhody

  • Horský bicykel s extra širokými plášťami vhodný aj do extrémneho terénu (piesok, sneh)
  • Veľký dojazd vďaka 468Wh batérii
  • Značkové osadenie Shimano
  • Dojazd v miernom teréne, pri maximálnej podpore a váhe jazdca 90 kg až 60 km
  • Veľmi pohodlná geometria rámu vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých
  • Prehľadné a jednoduché ovládanie
  • Funkcia "walk"
  • Ľahko vyberateľná, vymeniteľná a uzamykateľná batéria

Horský elektrobicykel s extrémne širokými pneumatikami, označované často aj ako Fat Bike alebo Snow Bike. Vlastnosti týchto extrémne priľnavých pneumatík s vysokým tlmiacim efektom umožnia jazdu v snehu, v piesku alebo horskom teréne.

Elektrobicykel Hecht FATBOY je vybavený elektromotorom uloženým v strede zadného kolesa, ten je napájaný z lítiového akumulátora s napätím 36 V s kapacitou 13 Ah . S asistenciou elektromotora vyjdete bez námahy aj prudké kopce, na ktorých sa zapotia aj najotrlejší športovci. Asistenciu elektromotora môžete aj vypnúť. Dojazd bicykla s asistenciou elektromotora je cca 60 km . Bicykel možno samozrejme používať aj bez asistencie ako bežný bicykel. 

Na veľkom prehľadnom displeji vidíte stav nabitia akumulátora, aktuálnu rýchlosť, nastavený stupeň asistencie elektromotora a počet najazdených kilometrov. Môžete si zobraziť aj priemernú a maximálnu rýchlosť jazdy.

Obsluha elektrobicykla je jednoduchá. Všetko sa ovláda tromi tlačidlami na ľavom riadítku . Elektrobicykel zapnete alebo vypnete dlhým stlačením tlačidla M. Krátkymi stlačeniami tohto tlačidla prepnete zobrazované informácie na displeji. Tlačidlami plus / mínus (+/-) potom nastavíte intenzitu asistencie v deviatich stupňoch, alebo ju vypnete. Dlhým stlačením tlačidla plus (+) potom rozsvietite alebo zhasnete predný svetlomet a osvetlenie displeja. Zaujímavou funkciou je asistent chôdze . Dlhým stlačením (2 s) tlačidla mínus (-) sa koleso prepne do režimu asistencie chôdze a samo sa začne pohybovať približne rýchlosťou 6 km / h. Túto funkciu iste využijete, napríklad ak bicykel tlačíte do prudkého kopca. Asistent chôdza je aktivovaný, len ak držíte tlačidlo mínus (-). Akonáhle tlačidlo uvoľníte, bicykel sa okamžite zastaví.

Bicykel je vybavený predným svetlometom a zadným koncovým svetlom.

Pre jazdu na elektrobicykli nepotrebujete vodičský preukaz.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: