Kód: HHECHTCOCISRED | Značka: Hecht

HECHT COCIS RED - e-kolobežka

Neohodnotené
€1 199
Momentálne vypredané
Elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciach. Motor 1500 W. Max rýchlosť 45 km / h, dojazd až 60 km.
Kategória: e-Harley
max. rýchlosť (km/h): 45
dojazd na jedno nabitie: 60
Brzdy predné/zadné: kotúčové
doba nabíjania: 6 - 8 hod.
max. výkon (kW): 1500
farba: červená metalíza lesklá
batéria - kapacita (Ah): 20
batéria - napätie (V): 60
batéria - typ: Li-ion
max. zaťaženie (kg): 180
rozmery ráfikov - predný/zadný: 18"9, 50-8
pneumatiky - predné/zadné: 18"9,5/8
Položka bola vypredaná…

Elektrický skúter HECHT COCIS poháňaný 1500 W bezuhlíkovým motorom s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciach. Maximálna rýchlosť je obmedzená na 45 km / h, preto ho môžu riadiť už osoby od 15 rokov s vodičským oprávnením skupiny AM.

Motor je napájaný z kvalitného lítiového akumulátora 60 V / 20 Ah. Na plne nabitý akumulátor je dojazd až 60 km. Akumulátor je uložený v skrinke pod sedlom, v podlahe pod nohami vodiča je ďalšia skrinka, kam je možné voliteľne umiestniť druhý akumulátor.

Skúter je dvojmiestny, maximálne zaťaženie je 180 kg. Vybavený je kotúčovými brzdami, kolesá sú obuté do robustných bezdušových pneumatík 18 * 9,50-8.

Ideálny je ako do mestskej premávky, tak na prechádzanie kratších vzdialeností mimo mesto, napríklad pre dochádzanie do zamestnania alebo školy.

Zásadnou výhodou elektrického skútra je veľmi lacná prevádzka s minimálnou údržbou. Náklady na kilometer sú zlomkom nákladov prevádzky spaľovacieho motora. Lacnejšie už možno jazdiť len na bicykli, alebo chodiť pešo. Elektromotor je tichý, neprodukuje žiadne splodiny, má vysoký krútiaci moment už v nízkych otáčkach. Skúter je preto v rozjazde svižný, čo sa hodí najmä v mestskej premávke.

Údaj o maximálnom dojazde udáva orientačnú hodnotu, akú je možné dosiahnuť za absolútne ideálnych podmienok. V praxi je potom dojazd do značnej miery ovplyvnený hmotnosťou vodiča a ďalšieho nákladu, výškovým prevýšením prekonávaným pri jazde, poveternostnými podmienkami, stavom vozovky, spôsob jazdy, početnosťou rozjazdov (napríklad na križovatkách), stavom pneumatík (najmä ich nahustenie), kondíciou akumulátorov a mnohými ďalšími faktormi. V extrémnych podmienkach sa tak dojazd môže znížiť aj na menej ako 50% uvádzanej hodnoty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: