Kód: HHECHTCOCISMAXBLUE | Značka: Hecht

HECHT COCIS MAX BLUE - e-kolobežka

€1 399
Momentálne vypredané
Trojkolesový elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Motor 1500 W, max, rýchlosť 35 km/h, dojazd až 50 km.
Kategória: e-Skútre
max. rýchlosť (km/h): 35
dojazd na jedno nabitie: 50 km
Brzdy predné/zadné: kotučové
doba nabíjania: 3 - 5 hod.
max. výkon (kW): 1500
farba: modrá
batéria - kapacita (Ah): 20
batéria - napätie (V): 60
batéria - typ: Li-ion
Položka bola vypredaná…

Elektrický skúter - trojkolka poháňaná 1500 W bezuhlíkovým motorom s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Maximálna rýchlosť je obmedzená na 35 km/h, preto ho môžu riadiť už osoby od 15 rokov s vodičským oprávnením skupiny AM.

Trojkolka je oproti bežnému skútru stabilnejšia, na klzkom povrchu (po daždi) je rozhodne bezpečnejšia. Preto ju ocenia aj seniori a osoby so zníženou pohyblivosťou, ktorým by jazda na bežnom skútri mohla robiť problémy. So svojím atraktívnym športovým vzhľadom ale neurazí kohokoľvek.

Trojkolka je napájaná moderným lítiovým akumulátorom 60 V / 20 Ah (1200 Wh). Doba nabíjania je 3 - 5 hodín. Na jedno nabitie tak prejde až 50 km. Dojazd je samozrejme ovplyvnený mnohými ďalšími faktormi, ako je hmotnosť vodiča, profil terénu, ale aj spôsob jazdy. Napr. je nutné chápať, že najväčšia spotreba energie je pri rozjazde, preto dojazd na jedno nabitie bude podstatne kratší, ak počas jazdy neustále zastavujete a opäť sa rozbiehate (napr. v meste na križovatkách a pod.)
Ak by teda kapacita akumulátora nedostačovala, je možné voliteľne dokúpiť druhý akumulátor a umiestniť ho do pripraveného priestoru pod podlahou, reálny dojazd tak zdvojnásobíte.

Trojkolka je samozrejme vybavená všetkým, čo by ste od skútra očakávali. Všetko ovládanie je na riadidlách, rýchlosť je ovládaná klasicky ako u bežného motocykla pravým madlom. Páčkami na riadidlách ovládate predné a zadné kotúčovú brzdy.

O aktuálnej rýchlosti aj stave akumulátora ste informovaný na veľkom podsvietenom displeji medzi riadidlami.

Pre prevážanie nákupu potom môžete využiť kôš umiestnený pod sedlom na zadnej náprave.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: