Zľava 15% na vybraté zásoby do 29.2.2024. Kód: ERIDE15
Kód: 69299 | Značka: Xiaomi

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Pro 2

€589
Dodanie do 5 - 7 pracovných dní od objednania
Kategória: Produkty

Objavujte mesto na novom dopravnom prostriedku! Zabudnite na preplnenú verejnú dopravu a zdĺhavé čakanie v kolónach. Elektrickú kolobežku Mi Pro 2 využijete na cestu do školy, do práce i kamkoľvek inam. V prípade transportu autom alebo MHD ju poskladáte v priebehu niekoľkých sekúnd. Bezpečná batéria a systém rekuperácie, využívajúci kinetickú energiu na nabíjanie, sa postarajú o dlhý dojazd. Ak nemáte času nazvyš, nepochybne oceníte svižnú akceleráciu a vysokú maximálnu rýchlosť. V záujme toho najvyššieho komfortu máte možnosť výberu z troch režimov jazdy. Multifunkčný panel s LED displejom a intuitívnym ovládaním vám sprostredkuje aktuálne informácie. Pomocou mobilnej aplikácie Mi kolobežku bez problémov odomknete a môžete sledovať aj detailné štatistiky.


Ideálna do mesta

Jazdu po meste na elektrickej kolobežke Xiaomi si naozaj obľúbite. Vďaka elegantnému designu a kvalitnej konštrukcii z leteckej zliatiny hliníka, ktorú poskladáte v priebehu troch sekúnd, predstavuje dokonalý spôsob dopravy do práce, do školy alebo niekam za zábavou.

Výborne sa prispôsobí

Ponáhľate sa na dôležitú schôdzku? Vyskúšajte športový režim, ktorý vás prekvapí bleskovou akceleráciou a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Ak sa chystáte do parku, využite štandardný režim. V miestach s veľkou koncentráciou ľudí oceníte mód pre chodcov, ktorý obmedzí rýchlosť na 5 km/h.

Dlhý dojazd

Bezpečná a spoľahlivá lítiová batéria s kapacitou 474 Wh zaistí pri plnom nabití dojazd až 45 km. Výhodou tejto elektrickej kolobežky je zdokonalený systém rekuperácie kinetickej energie (KERS) využívajúci energiu pri brzdení či dojazde. Jeho účinnosť si nastavíte v aplikácii Mi Home.

Intuitívne ovládanie

Medzi riadidlami sa nachádza multifunkčný panel s LED displejom, ktorý zobrazí osem druhov dát v reálnom čase. Nechýba rýchlosť, výkon či stav zámku. Na zapnutie alebo vypnutie kolobežky, prepínanie medzi režimami rýchlosti a ovládanie svetlometov vám postačí jediné tlačidlo.

Praktická aplikácia

Prostredníctvom Bluetooth dopravný prostriedok jednoducho prepojíte s mobilnou aplikáciou Mi Home. Pomocou svojho smartphonu môžete následne odomykať a zamykať kolobežku, sledovať detailné štatistiky, nastaviť tempomat či aktualizovať firmware. Vychutnajte si dokonalú jazdu.

Praktická aplikácia

Bezpečnosť na prvom mieste

Ak po ceste narazíte na nejakú prekážku, zadná brzda s perforovaným brzdovým kotúčom sa v spolupráci s prednou brzdou s antiblokovacím systémom E-ABS postará o kratšiu brzdnú dráhu. Kolobežka tiež disponuje pohodlnými 8,5“ pneumatikami, jasným predným svetlom a zadným, ktoré počas brzdenia bliká.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Elektrické kolobežky Xiaomi skladom  Kolobežka Xiaomi s rýchlym doručením   Kolobežky Xiaomi Pro 2, Xiaomi 1S, Xiaomi Essential Lite  Kolobežky Xiaomi sú poháňané elektromotorom a majú jednoduché ovládanie rýchlosti, ktoré zvládne naozaj každý.