Kód: 61784 | Značka: Xiaomi

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential

€250
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.4.2021
Kategória: Elektrické kolobežky

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Scooter Essential Lite vám umožní beznámahovú prepravu, na kratšie vzdialenosti, pohodlne a bezpečne. Poháňaná je 250 W elektromotorom, ktorým dosiahnete maximálnu rýchlosť 20 km/h. Napájanie zabezpečuje 5,2 Ah batéria s dobou nabíjania 2 h. Dojazd dosahuje hodnotu 20 km a hmotnosť je len 12 kg. K celkovej kvalite vyhotovenia kolobežky prispievajú odolné 8,5´´ pneumatiky.

Kolobežka je vyrobená z kombinácie leteckého hliníka a zliatiny. Vďaka jej kompaktnosti ju zložíte a rozložíte v priemere za 3 sekundy. S hmotnosťou iba 12 kg ju hravo prenesiete kamkoľvek.

Systém KERS a prepracovaný tempomat

Pri brzdení systém KERS obnovuje kinetickú energiu späť do akumulátora. Tempomat pomáha udržiavať stálu rýchlosť nastavenú vodičom, bez neustálej potreby držania plynu.

Akumulátor

Poskytuje vysokú záruku kvality batérie s dojazdom až 20 km. Akumulátor obsahuje 20 ks Li-Ionových článkov 18650, ktoré ponúkajú vysokú hodnotu kapacity 187 Wh. Okrem toho je vybavená inteligentným systémom BMS.

Dvojitý brzdový systém

Kolobežka disponuje regeneratívnou a kotúčovou brzdou na zadnom a systémom E-ABS na prednom kolese. 8,5 palcové pneumatiky efektívne absorbujú nárazy a sú odolné proti šmyku. Kolesá poháňa 250 W jednosmerný motor s ľahkosťou a pohodlím.


Technické parametre:

- Motor: 250W
- Maximálna rýchlosť: 20 km/h
- Maximálny dojazd: 20 km
- Hmotnosť: 12 kg
- Nosnosť: 100 kg
- Typ batérie: 5200 mAh/187 Wh
- Doba nabíjania: 6 h
- Brzda: zadná kotúčová regeneratívna, predná so systémom E-ABS
- Pneumatiky: 8,5 palcové

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Elektrické kolobežky Xiaomi skladom  Kolobežka Xiaomi s rýchlym doručením   Kolobežky Xiaomi Pro 2, Xiaomi 1S, Xiaomi Essential Lite  Kolobežky Xiaomi sú poháňané elektromotorom a majú jednoduché ovládanie rýchlosti, ktoré zvládne naozaj každý.