Kód: EJ1072 | Značka: Joyor

Elektrická kolobežka Joyor Y10 čierna

€1 239
Externý sklad (na predajni v Nitre do 3-5 pracovných dní)

Elektrokolobežka Joyor Y10 je unikátna dlhým dojazdom 70km. Vďaka jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju ľahko vyberiete z kufra auta či prenesiete do autobusu a vlaku. 500 W motor poskytuje dostatočný výkon pre jazdcov do 100 kg, kedy kolobežka svižne reaguje a dobre si poradí aj s prudším kopcom. Na rovine pôjdete rýchlosťou až 25 km/h.

Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Vysokokapacitná batéria 26 Ah / 48 V sa na plnú kapacitu dobije za 10-15 h. S kolobežkou sa potom bez obáv môžete vydať aj na dlhšiu cestu alebo ju nemusíte tak často dobíjať. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu i podbitiu a je možné ju kedykoľvek dobíjať prenosnou kompaktnou nabíjačkou tak ľahko ako mobilný telefón. Stav batérie môžete sledovať na multifunčnom displeji.

Pre min. výkonovú stratu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolieska. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.

Kolobežka má 3 rýchlostné režimy. Plyn je aktívny až po prvom odraze nôh od zeme (pri rozbehnutej kolobežke) - náhodné stlačenie plynu stojacej kolobežky tak neprekvapí vás ani okolie. Vďaka prednému aj zadnému svetlu je možné bezpečne jazdiť aj po zotmení.

Na 48 cm dlhom a 21 cm širokom nášľape potiahnutom gumovou protišmykovou vrstvou sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Výškovo nastaviteľné riadidlá s aretačnou drážkou zaisťujú stabilnú jazdu bez boľavého chrbta osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám z leteckého hliníka je dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné aj zadné nafukovacie pneu s veľkým priemerom 25,4 cm skvele tlmia vibrácie a terénne nerovnosti, jazda je tak oveľa bezpečnejšia a veľmi pohodlná. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje dvojitý zadný a predný tlmič. Aj pri vysokej rýchlosti kolobežku spoľahlivo zastavíte prednou a zadnou kotúčovou brzdou.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE: Výkon motora: 500 W Max. rýchlosť: 25 km/h
Dojazd na 1 nabitie: približne 70 km
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 23 kg
Veľkosť pneu: 25,4 cm / 10"
Druh pneu: predné aj zadné nafukovacie

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Farebný multifunkčný displej napájaný centrálnou batériou
Typ motora: bezkefový jednosmerný
3 rýchlostné režimy: 15/25/25 km/h
Max.stúpanie: 9,5° (17%)
Kapacita batérie: 26 Ah
Napätie batérie: 48 V
Typ batérie: Li-Ion
Rýchlosť nabíjania: 10-15 h
Nabíjačka súčasťou balenia
Materiál rámu: letecký hliník
Rozmery rozloženej kolobežky: 120x57x119 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 115x21x43 cm
Šírka nášľapu: 21 cm
Dĺžka nášľapu: 48 cm
Výška nášľapu - horná: 20 cm
Výška nášľapu - spodná: 12 cm
Šírka riadidiel - rozložené: 57 cm
Výška riadidiel: 99-122 cm
Brzda: predná a zadná kotúčová
Skladací mechanizmus
Húkačka
USB port pre napájanie / nabíjanie mobilu
zadné svetlo
Odporúčaný vek 16+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: