Výpredaj vybratých zásob - kód ERIDE15 - 15% zľava !!!
Kód: EC1084 | Značka: City Boss

Elektrická kolobežka City Boss D1000L čierna

€1 413,20
Na dopyt

POSKYTUJEME ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS. 

S elektrickou kolobežkou City Boss D1000L vás žiadny kopec nezastaví. Motory umiestnené v zadnom aj prednom kolese majú ohromujúci výkon celkom 1000 W. Rovnomerný záber predného i zadného náhonu zaistí, že kolesá nepodklzujú ani v prudkom kopci či menej spevnenom teréne.
Špeciálne vystužený rám, široké pneu 7,6 cm, predný aj zadný tlmič a kovový blatník si dobre poradia s vibráciami aj jazdou off-road. S bezpečným dvojito isteným skladacím mechanizmom rám zložíte či rozložíte do 8 sekúnd.

Dva bezúdržbové motory 500 W svižne zrýchľujú dokonca pri zaťažení nad 120 kg a vyvezú vás aj do prudkého kopca. Úžasná akcelerácia z 0 – 25 km/h za 4 sekundy je vzrušujúca. Na rovine je možné predný motor stlačením tlačidla deaktivovať a šetriť tak výdrž batérie (turbo červené tlačidlo stlačíte pre strmý kopec či okamžité zrýchlenie).

S kovovým svetlom s výkonom 400 lúmenov a dosvitom 10 metrov môžete bezpečne jazdiť aj za tmy. Predné aj zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa tiež rozsvieti zadné brzdové svetlo.
Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý – bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná - svižná cestovná rýchlosť; rýchly - pre jazdu šetriacu váš čas na dlhých bezpečných úsekoch. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu je možné prípadne deaktivovať na displeji. 

Batériu Li-Ion 18 Ah/48 V dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 10 - 11 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou pri aktivovanom 1 motore prejdete až 50 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo je možné na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja je možné dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Špeciálne vyvinutý robustný rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 160 - 200 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek na používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 19 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.
Kolobežku je možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 3" s priemerom 10" výborne priľnú aj k vlhkému povrchu, sú stabilné aj na nespevnenom teréne a dobre tlmia nepríjemné vibrácie. Nad predným aj zadným kolesom sú tiež odolné pružinové tlmiče. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Kolobežka spĺňa technické požiadavky normy Európskej únie EN 17128.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom na nevšedný zážitok!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: